ZPĚT TISKOVKY SOUPISKA STATISTIKY FOTOGRAFIE HISTORIE

sprcha.gif (383 bytes) - hřiště se sprchami

Zkratka Místo Popis Info
K1  AFK Karlín  Fotbalové hřiště AFK Karlín, Praha 8 - Maniny. Od metra B, C Florenc případně od metra B Křižíkova tram 8, 24 do stanice Urxova, vlevo od původního směru jízdy přes silnici, projít podchodem a vpravo po stezce k ubytovnám. Lze též pěšky ze stanice tram 1, 3, 12, 14 Libeňský most, hřiště jsou vidět. Hřiště č. 1, 2, 3 jsou umístěna před vchody do kabin: hřiště číslo 1 je položeno nejblíže Sokolovské ulici, číslo 2 je vzdálenější a číslo 3 nejvzdálenější. Hřiště 4, 5, 6 jsou za kabinami. Číslo 4 je nejblíže Sokolovské ulici, číslo 6 je nejdál. Hřiště číslo 7 je jediné na nejbližším fotbalovém hřišti k Sokolovské ulici. Neplést si s hřištěm Čechie Karlín, které je u hotelu Olympik. sprcha.gif (383 bytes)
K7  AFK Karlín  Fotbalové hřiště AFK Karlín, Praha 8 - Maniny. Od metra B, C Florenc případně od metra B Křižíkova tram 8, 24 do stanice Urxova, vlevo od původního směru jízdy přes silnici, projít podchodem a vpravo po stezce k ubytovnám. Lze též pěšky ze stanice tram 1, 3, 12, 14 Libeňský most, hřiště jsou vidět. Hřiště č. 1, 2, 3 jsou umístěna před vchody do kabin: hřiště číslo 1 je položeno nejblíže Sokolovské ulici, číslo 2 je vzdálenější a číslo 3 nejvzdálenější. Hřiště 4, 5, 6 jsou za kabinami. Číslo 4 je nejblíže Sokolovské ulici, číslo 6 je nejdál. Hřiště číslo 7 je jediné na nejbližším fotbalovém hřišti k Sokolovské ulici. Neplést si s hřištěm Čechie Karlín, které je u hotelu Olympik. sprcha.gif (383 bytes)
K2  AFK Karlín  Viz hřiště Karlín. sprcha.gif (383 bytes)
K3  AFK Karlín  Viz hřiště Karlín. sprcha.gif (383 bytes)
K4  AFK Karlín  Viz hřiště Karlín. sprcha.gif (383 bytes)
K5  AFK Karlín  Viz hřiště Karlín. sprcha.gif (383 bytes)
K6  AFK Karlín  Viz hřiště Karlín. sprcha.gif (383 bytes)
ANG  Angelovova  Hřiště ZŠ v Praze 4 - Modřanech. Tram 3, 17 do konečné stanice Nad roklí, odtud přejít silnici a dolů podél lesa ke škole. Hřiště je vpravo pod lesíkem.  
ARIT  Aritma  Hřiště SK Aritma v Praze 6, Vokovice.Z Dejvické (metro A) tram 20,26 do st.Nádraží Veleslavín, pak vpravo kolem školy a dále ul. Na Luzích a V Středu až k areálu.  
ARIT2  Aritma  Hřiště SK Aritma v Praze 6, Vokovice.Z Dejvické (metro A) tram 20,26 do st.Nádraží Veleslavín, pak vpravo kolem školy a dále ul. Na Luzích a V Středu až k areálu.  
ASTR1  Astra Zahr. město  Praha 10, Zahradní město.Vchod z ul. V Korytech, zhruba naproti ul. Břečťanova. Ze Strašnické, metro A, busem 188. Vstup jen v sálovkách nebo turfech. Hř. č.1 je blíže k hale. Pouze na futsal! sprcha.gif (383 bytes)
ASTR2  Astra Zahr. město  Praha 10, Zahradní město.Vchod z ul. V Korytech, zhruba naproti ul. Břečťanova. Ze Strašnické, metro A, busem 188. Vstup jen v sálovkách nebo turfech. Hř. č.2 je dále od haly. Pouze na futsal! sprcha.gif (383 bytes)
CIS  Císarská Louka  U fotbalového hřiště SK Radlice na Císařské louce. Ze stanice Zlíchov-lihovar kolem benz.pumpy přes most na ostrov a až dozadu na konec ostrova. Cesta trvá min. 10 minut!  
DLAN  Dlouhý lán  ZŠ Na Dlouhém lánu 43, Praha 6. Vchod je před budovou ZŠ přijdete li z centra. Z Dejvické, metro A, tram 2,20,26 do st. Horoměřická. Vstup jen v sálovkách nebo v turfech. Pouze na futsal! sprcha.gif (383 bytes)
FINGE  Fingerova ZŠ  Hřiště ZŠ Fingerova v Praze 5. Pěšky (cca 5 min) ze stanic metra B Hůrka a Nové Butovice.  
HAGI1  Hagibor  Tři škvárová hřiště v areálu tréninkových prostor FC Bohemians na Hagiboru. Metrem A do stanice Želivského, odtud pěšky cca 600 metrů ulicí Nad vodovodem. Areál je vpravo od silnice. Hřiště č.1 je nejblíže k hale, č. 3 je nejvzdálenější. Do haly je zákaz vstupu v kopačkách! sprcha.gif (383 bytes)
HAGI2  Hagibor  Tři škvárová hřiště v areálu tréninkových prostor FC Bohemians na Hagiboru. Metrem A do stanice Želivského, odtud pěšky cca 600 metrů ulicí Nad vodovodem. Areál je vpravo od silnice. Hřiště č.1 je nejblíže k hale, č. 3 je nejvzdálenější. Do haly je zákaz vstupu v kopačkách! sprcha.gif (383 bytes)
HAGI3  Hagibor  Tři škvárová hřiště v areálu tréninkových prostor FC Bohemians na Hagiboru. Metrem A do stanice Želivského, odtud pěšky cca 600 metrů ulicí Nad vodovodem. Areál je vpravo od silnice. Hřiště č. 1 je nejblíže k hale, č. 3 je nejvzdálenější. Do haly je zákaz vstupu v kopačkách! sprcha.gif (383 bytes)
EDEN  Hala Slavia  Hala Slavie Praha ve Vršovicích, Praha 10. Pěšky z Kubánského náměstí. sprcha.gif (383 bytes)
HRD  Hrdlořezy  Fotbalové hřiště FC Real, Praha 9. Od metra A Skalka busem 177 a 195 do st. Pod Táborem, nebo z konečné tram 1, 9, 16 Spojovací jednu stanici busem do téže stanice. Odtud pěšky cca 200 m po ulici Českobrodské směrem z centra. Hřiště po levé straně hraje se na pískovém hřišti za brankou přímo u silnice. sprcha.gif (383 bytes)
JAH  Jahodová  Hřiště ZŠ v Praze 10 - ZM. Od metra A Skalka busem 195 nebo od metra A Strašnická busem 224 k obchodnímu středisku Cíl, okolo restaurace Vesna projít průchodem v panelovém domě a hřiště v areálu ZŠ je již vidět.  
JUNI  Junior pisek  Hřiště Junioru Praha. Praha 10 - Strašnice. Ze Strašnické (metro A) ulicí V Olšinách směrem z Prahy, po cca 600m vlevo. sprcha.gif (383 bytes)
JUNIO  Junior Praha  Hřiště s umělým povrchem v Praze 10 Strašnicích. Od metra A Skalka ulicí V olšinách směrem z Prahy, hřiště je vlevo v areálu Junioru, mj. fotbalové hřiště , po cca 600 metrech. Vstup v kopačkách není povolen, nutná sálová obuv! Pouze na futsal! sprcha.gif (383 bytes)
KLESU  K lesu ZŠ  Hř. ZŠ K Lesu v Praze 4, Kamýk. Z Kačerova (metro C) busy 182,189 do st. Cílkova, přejít silnici do Cílkovy ul., tou až na konec a vpravo do Šatrovy ul. až k lesíku, kde je vchod do ZŠ.  
KBEUM  Kbely - umělá tráva  Hřiště ZŠ Albrechtická,Praha 9,Kbely. Autobusem č. 185 až na konečnou zastávku. Umělá tráva!  
KYJE  Kyje  Fotbalové hřiště v Praze 9 - Kyjích. Ze stanice metra B Rajská zahrada dolů Broumarskou ulicí ke Kyjskému rybníku (cca 5 minut). Hřiště je vlevo od silnice. sprcha.gif (383 bytes)
LASKO  Láskova  Veřejné hř. v Praze 4, Chodov. Ze st. metra C Chodov Roztylskou ul. cca 400 m a vpravo do Láskovy ul.. Hř. je vedle (!) mateřské školy.  
LISKO  Liškova    
MOT1  Motol  Hřiště DP v Praze 5 - Motole. Od metra B Anděl tramvají 4 a 9 do stanice Poštovka, pak pokračovat ve směru jízdy a doleva směrem k nafukovací hale. Hřiště číslo 1 je blíže vchodu.  
MOTOL  Motol  Hřiště FK Motol v Praze 5 Motole. Od metra B Anděl tram 4 a 9 do stanice Poštovka, vchod je z Plzeňské ulice na levé straně po cca 150 metrech po směru jízdy  
MOT2  Motol  Hřiště DP v Praze 5 - Motole. Od metra B Anděl tramvají 4 a 9 do stanice Poštovka, pak pokračovat ve směru jízdy a doleva směrem k nafukovací hale. Hřiště číslo 1 je blíže vchodu.  
NKBE  Nové Kbely  Hřistě v areálu Spartaku Kbely. Od metra B Palmovka busy jedoucími do Kbel, vystoupit ve stanici Huntířovská, přejít silnici a podél ohrady závodu PAL projít po cestě (betonové překlady) k fotbalovému hřišti, za jehož brankou je hřistě. Vchod je ze druhé strany, nutno obejít po silnici! sprcha.gif (383 bytes)
PANK1  Pankrác  Hřiště Dynama Pankrác na velký fotbal v ulici Družstevní ochoz. Metrem C do stanice Pankrác, podejít dálnici ulicí Sdružení, doprava ulicí Družstevní ochoz a odbočit opět doprava po cestě mezi ohradami ke hřišti. sprcha.gif (383 bytes)
PANK2  Pankrác  Hřiště Dynama Pankrác na velký fotbal v ulici Družstevní ochoz. Metrem C do stanice Pankrác, podejít dálnici ulicí Sdružení, doprava ulicí Družstevní ochoz a odbočit opět doprava po cestě mezi ohradami ke hřišti. sprcha.gif (383 bytes)
PERT  Pertoldova  Hřiště ZŠ v Praze 4, na sídlišti Modřany - Beránek. Od metra B Smíchovské nádraží busem 253, od metra C Kačerov busem 139 do stanice Pavelkova, vlevo přejít silnici a dopředu k lesu k budově ZŠ, hřiště je za budovou.  
PODV1  Podvinný mlýn - klec  Hřiště v ulici Podvinný mlýn v Praze 9. Tram 8,19 ke Kulturnímu středisku Gong nebo pěšky ze stanice metra B Českomoravská. Při pohledu na areál je hřiště hned vlevo vedle kabin. sprcha.gif (383 bytes)
PODV2  Podvinný mlýn - velké hřiště  Hřiště v ulici Podvinný mlýn v Praze 9. Tram 8,19 ke Kulturnímu středisku Gong nebo pěšky ze stanice metra B Českomoravská. Při pohledu na areál je hřiště vpravo od kabin na škvárovém fotbalovém hřišti. sprcha.gif (383 bytes)
P2  Pražacka  Hřiště ve sportovním areálu Na Pražačce, Praha 3. Tram 1, 9, 16 do stanice Vápenka a vlevo do bývalého Stadiónu mládeže, který je vlevo od Koněvovy ulice za budovou gymnázia. Hřiště číslo 1 je nejblíže kabinám, číslo 3 je nejvzdálenější. sprcha.gif (383 bytes)
P3  Pražacka  Hřiště ve sportovním areálu Na Pražačce, Praha 3. Tram 1, 9, 16 do stanice Vápenka a vlevo do bývalého Stadiónu mládeže, který je vlevo od Koněvovy ulice za budovou gymnázia. Hřiště číslo 1 je nejblíže kabinám, číslo 3 je nejvzdálenější. sprcha.gif (383 bytes)
P1  Pražacka  Hřiště ve sportovním areálu Na Pražačce, Praha 3. Tram 1, 9, 16 do stanice Vápenka a vlevo do bývalého Stadiónu mládeže, který je vlevo od Koněvovy ulice za budovou gymnázia. Hřiště číslo 1 je nejblíže kabinám, číslo 3 je nejvzdálenější. sprcha.gif (383 bytes)
PREZL  Přezletice  Travnaté hř. v Přezleticích. Z Černého mostu nebo Rajské zahrady (metro B) busem 386 do konečné zastávky Přezletice a poté 300 m směrem k místnímu hřišti. Příp. z Českomoravské, během výluky prosecké estakády z Palmovky, busem 259 do konečné zastávky Vinoř a pak 500 m směr Přezletice.  
RIEG  Riegrovy sady - písek  Hřiště v areálu Sokola Vinohrady v Praze 2 - Vinohradech. Z křižovatky ulic Třebízského a Polské ke sportovní hale, obejít ji zleva, pak do podchodu a po schodech nahoru ke hřišti. Šatny k dispozici na ploše pod hřištěm, klíče jsou ve vrátnici. sprcha.gif (383 bytes)
RIEGR  Riegrovy sady  Hřiště v areálu Sokola Vinohrady v Praze 2 - Vinohradech. Z křižovatky ulic Třebízského a Polské ke sportovní hale, obejít ji zleva, hřiště je úplně vzadu. Šatny k dispozici na ploše pod hřištěm, klíče jsou ve vrátnici. Vstup jen v sálovkách nebo v turfech. Pouze na futsal. sprcha.gif (383 bytes)
SLAV1  SK Slavia  Atletická stadion Slavie, Praha 10, Vršovice. Vstup z Kubánského náměstí vedle haly Slavie. Č.1 je blíže Vršovické ulici.  
SLAV2  SK Slavia  Atletická stadion Slavie, Praha 10, Vršovice. Vstup z Kubánského náměstí vedle haly Slavie. Č.2 je dále od Vršovické ulice. sprcha.gif (383 bytes)
S1  Slavoj Suchdol  Fotbalové hřiště v Praze 6 - Suchdolská ulice. Busy 107, 147 od metra A Dejvická do stanice Internacionální. Hřiště číslo 1 je umístěno blíže kabinám. sprcha.gif (383 bytes)
S2  Slavoj Suchdol  Fotbalové hřiště v Praze 6 - Suchdolská ulice. Busy 107, 147 od metra A Dejvická do stanice Internacionální. Hřiště číslo 1 je umístěno blíže kabinám. sprcha.gif (383 bytes)
SLOV  Slovenská   sprcha.gif (383 bytes)
SMOLK  Smolkova  Hř. ZŠ v Praze 4, Libuš. Z Kačerova (metro C) busem 215 na konečnou nebo od metra B Smích.nádraží č.198 do st. Pavlíkova a pak asi 100m po směru jízdy a vpravo je ZŠ.  
SOLI1  Solidarita    
SOLI2  Solidarita    
STRI2  Střížkov  Hř. TJ Střížkov v Praze 9, Přeťatá ul. Busy do Vysočanské ul., dále Teplickou, Na Pokraji a Trojmezní. Hř. č.1 je blíže k vchodu. sprcha.gif (383 bytes)
STRI1  Střížkov  Hř. TJ Střížkov v Praze 9, Přeťatá ul. Busy do Vysočanské ul., dále Teplickou, Na Pokraji a Trojmezní. Hř. č.1 je blíže k vchodu. sprcha.gif (383 bytes)
SEB1  Šeberov tráva  Fotbalové hřiště Šeberova. Z Opatova, metro C, busy 165,226 do Šeberova. Hř. je po pravé straně hned u silnice. Č.1 je blíže šatnám.  
SEB2  Šeberov tráva  Fotbalové hřiště Šeberova. Z Opatova, metro C, busy 165,226 do Šeberova. Hř. je po pravé straně hned u silnice. Č.2 je dále od šaten.  
U.S.  Uhelné sklady  Hř. v areálu U.S. v Praze 5, Košíře. Busem 123 do ul. V Cibulkách, hř. je nahoře nad travnatým hřiště.  
VIKT8  Viktorie 8  Staré hřiště Viktorie 8 v Praze 8. Tram 12, 17, 24 do stanice Ládví, po cca 100 metrech doprava ulicí Davídkovou a po cca 200 metrech vpravo ulicí Nad Novou Libní ke hřišti.  
VYSOC  Vysocany    
ZAKOS  Zákostelní  Hřiště v areálu Sokola Vysočany na rohu Zákostelní a Novoškolské ulice. Od metra B Českomoravská do stanice busu Vysočanská radnice, projít parkem do Špitálské ulice, pak vpravo do Zákostelní a jěště vpravo do Novoškolské, vchod je vlevo. sprcha.gif (383 bytes)
ZARUB  Zárubova  Hřiště ZŠ v Praze 4 - Lhotce. Od metra C Kačerov busy 139, 150, 205 do stanice Sídliště Lhotka. ZŠ je vlevo přes ulici. Umělá tráva! sprcha.gif (383 bytes)
ZL  Zelená liška  Hřiště TJ Zelená liška v Praze 4 - Krč v ulici Na strži. Od metra C Pankrác cca 70 metrů Budějovickou ulicí na křižovatku, pak vpravo do ulice Na strži, hřiště je vlevo po cca 300 metrech. Sprchy jen o víkendech, v budově blíž Pankráce.